Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Jak szybko wybrać kierunek studiów?

187
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Uczelniepl
Strona www: http://www.uczelnie.pl/
   
dodano: 2018.03.16
ważne do: 2019.03.16
wyświetleń: 51

Szczegóły oferty:

Gdy młody człowiek, podchodzi do matury, nie wie jeszcze, że w już niebawem będzie czekał na niego ogrom decyzji do podjęcia. Część z nich będzie wyznacznikiem dalszej kariery zawodowej. Jedną z takich decyzji jest wybór kierunku studiów wyższych i uczelni. Dzisiaj wybór uczelni nie jest prosty. W każdym zakątku kraju powstaje dużo szkół wyższych, tak prywatnych placówek, jak i państwowych. Zachęcamy do skorzystania z usług portalu internetowego uczelnie.pl. To tu w jednym miejscu znaleźć można pieczołowicie po katalogowane oferty uczelni. Jeśli przyszły student nie może się zdecydować na jaki kierunek zdawać, wystarczy przeczytać jeden z wielu artykułów, opisujących wszelakie kierunki i perspektywy, które uproszczą podjęcie decyzji.

Ranking kierunków wyznaczy adekwatne progi punktowe, jakie trzeba uzyskać, aby dostać się na ulubiony kierunek. Aby przybliżyć sobie reputację danej uczelni zalecamy zajrzeć do opinii wystawionych przez samych studentów.

Życie studenckie to nie jedynie wykłady i ćwiczenia na uczelni. To także sprawy związane z zakwaterowaniem, stypendiami czy kredytem. Wszystko co powinno się widzieć umieszczone jest w sekcji „Życie studenta” i będzie perfekcyjnym przewodnikiem dla przyszłego żaka.
Aktualności
Reklama