Recenzja rakiety do tenisa Babolat XS 105

Każdy, kto gra w tenisa, lub planuje zacząć, doskonale wie, że podstawowym sprzętem jest rakieta. Problemem jest jednak wybór tej najlepszej. W związku z tym mamy propozycję zarówno dla osób początkujących jak i średnio-zaawansowanych. Zapraszamy do przeczytania recenzji.

Design na 6+

Rakieta Babolat XS 105 posiada nowoczesny wygląd i jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: biało-czerwona i czarno-biała. Jednak wygląd to nie wszystko. Dzięki nowemu systemowi XS, który ma na celu zmaksymalizowanie pola trafienia, rakietą gra się bardzo przyjemnie.

Dynamiczna gra

Podobnie jak poprzednicy, rakieta Babolat XS 105 jest wyważona na główkę, a to pomaga w uzyskaniu dobrej dynamiki przy uderzeniu. Pomimo bardzo szybkiej gry, ten model polecany jest dla młodych, uczących się osób. Każda serwowana piłka lądowała tam, gdzie powinna.

Czy warto?

Zdecydowanie tak. Jest to rakieta bardzo uniwersalna, sprawdzi się zarówno osobom początkującym, jak i tym, którzy już są obeznani w grze. Warto skusić się na nią ze względu na dynamikę oraz kontrolę podczas gry.